Информираме Ви,

че поради неправомерно изхвърлени строителни отпадъци в контейнер от система“НОРД“  на територията на селото, е нанесена сериозна техническа повреда на механизма за пресоване на отпадъка в обслужващия автомобил.  Това автоматично довежда до прескачане на дати и закъснение в графика на обслужване.

Приканваме за проявяване на разбиране и при възможност ограничаване депонирането на битови отпадъци.

Напомняме също, че отпадъците следва да се изхвърлят в съдовете в добре затворени торби/чували.

 

!!!АБСОЛЮТНО Е ЗАБРАНЕНО ИЗХВЪРЛЯНЕТО НА СТРОИТЕЛЕН ОТПАДЪК, ОСВЕН НА РАЗРЕШЕНИТЕ ЗА ТОВА МЕСТА!!!

За повече информация в сградата на Кметство Звездица или на тел.:052/820 662