Информираме Ви,
че поради неправомерно изхвърлени строителни отпадъци в контейнер от система“НОРД“ на територията на селото, е нанесена сериозна техническа повреда на механизма за пресоване на отпадъка в обслужващия автомобил. Това автоматично довежда до прескачане на дати и закъснение в графика на обслужване.
Приканваме за проявяване на разбиране и при възможност ограничаване депонирането на битови отпадъци.
Напомняме също, че отпадъците следва да се изхвърлят в съдовете в добре затворени торби/чували.
!!!АБСОЛЮТНО Е ЗАБРАНЕНО ИЗХВЪРЛЯНЕТО НА СТРОИТЕЛЕН ОТПАДЪК, ОСВЕН НА РАЗРЕШЕНИТЕ ЗА ТОВА МЕСТА!!!
За повече информация в сградата на Кметство Звездица или на тел.:052/820 662




